Best Joomla Templates by iPage Hosting Review

Wycieczka do Deli Park

Opublikowano: czwartek, 19 październik 2023

348380501 6190176114405649 3264540131316161073 nFantastycznym miejscem, z którego uroków skorzystaliśmy 9 czerwca 2023r., był wyjazd do Deli Park. Jest to park edukacyjno – rozrywkowy, zlokalizowany na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. W programie wyprawy znalazły się zabawy na wielkim placu zabaw, z przeróżnymi dmuchańcami, zjeżdżalniami, spotkanie z prehistorycznymi zwierzętami, gigantycznymi owadami, odwiedziny w Parku Miniatur, czy Mini Zoo.

W paku korzystaliśmy z dmuchańców. Odwiedziliśmy Mini Zoo, gdzie obserwowaliśmy domowe i egzotyczne zwierzęta. Zwiedziliśmy Park Miniatur, z którego wyruszyliśmy na wyprawę po zabytkach Europy, Afryki, Ameryki i Azji. Wielu z nas fotografowało się z postaciami z bajek, których figury znajdują się w parku, m.in.: Flinstonowie, Kot w Butach, czy Pinokio. Między harcami był czas również na posiłek, przygotowany przez Panie kucharki? a także pyszny napój w Mc Donalds?

Po tak mile i ciekawie spędzonym dniu, w tak urokliwym miejscu, do Zdun wróciliśmy w doskonałych humorach.

Serdeczne słowa podziękowania kierujemy dla Pana Andrzeja Matuszewskiego, który nieodpłatnie udostępnił nam autokar, a Panu kierowcy dziękujemy za profesjonalną i bezpieczną, a zarazem miłą obsługę podczas wyjazdu. Galeria