Best Joomla Templates by iPage Hosting Review

Wernisaż w zdunowskim Ratuszu

Opublikowano: poniedziałek, 13, luty 2017

wernisazW dniu 24 stycznia 2017r. w Galerii Ratuszowej odbył się wernisaż dzieł rękodzielniczych wykonanych przez Mieszkańców oraz personel Domu Pomocy Społecznej w Zdunach. Wystawę otworzyła P. Elżbieta Kurkiewicz.

Uczestnicy wernisażu podziwiali prace wykonane różnymi technikami: z drewna, wykończone decupagem, przedmioty z gipsu, witraże na papierze, przepiękne anioły, prace plastyczne, pudełka, ramki, wazony, biżuteria – ta wykonana przez s. Karolinę Wacławik. Ogromne wrażenie zrobiło na wszystkich oglądających „miasteczko” utworzone z domków, stajenek, żłóbka, nad którym zawisły przepiękne papierowe gwiazdy – to wszystko dzięki pracy mieszkańca Darka Raczkowskiego.

Wystawa ta przyniosła wszystkim twórcom wiele satysfakcji, po raz kolejny możemy podzielić się dorobkiem artystycznym, który dostarczył publiczności wiele niezapomnianych wrażeń. Po zaprezentowaniu praz wszyscy udali się do kawiarenki, w której zostali poczęstowani kawą, sokiem, pysznym ciastem w przemiłej atmosferze. Galeria