Best Joomla Templates by iPage Hosting Review

Pożegnanie Pani Basi

Opublikowano: piątek, 18 maj 2018

5 grudnia 2017r. pożegnaliśmy Panią Basię Szklarek kończącą sprawowanie 36 – cio letniej opieki terapeutycznej nad chłopcami naszego Domu. Spotkaliśmy się wszyscy w kaplicy, aby wspólnie podziękować Panu Bogu za Panię Basię i prosić o potrzebne łaski na kolejny etap w jej życiu.
Na znak wielkiego szacunku do Jej pracy oraz w ramach podziękowań za cudowną współpracę, za uśmiech, nieustanna pogodę ducha, wspaniałe otwarte serce na potrzeby chłopców, poświęcony czas, dobre słowo, podopieczni zaprezentowali przepiękny benefis – autorstwa mgr Łucji Długiewicz – Paszek, wróciliśmy także do wspomnień – prezentacji płyty ze zdjęciami, na której umieszczone zostały najważniejsze momenty z życia Pani Basi w naszym Domu.
Wybrzmiała masa życzeń i podziękowań. Nie zabrakło uścisków i pocałunków. Wielu zebranym, momentami łamał się głos, a oczy przepełniały się łzami wzruszenia. Na znak uznania wręczona zostały drobne upominki i kwiaty. Były to ciężkie chwile, którym z jednej strony towarzyszył smutek na myśl pożegnania, ale z drugiej strony radość, bowiem emerytura to nie koniec – to początek nowego rozdziału życia, w którym wreszcie znajduje się czas dla siebie, na realizację swoich marzeń. W miłej atmosferze czas upłynął bardzo szybko. Bez chwili zawahania można powiedzieć, że będzie nam Pani Basi brakować, spędziliśmy z nią wiele wspaniałych chwil.