Best Joomla Templates by iPage Hosting Review

Turnus Dźwirzyno

Opublikowano: niedziela, 23 wrzesień 2018

dzwirzynoW dniach od 21.05 – 28.05.2018r. 11 – sto osobowa grupa naszych podopiecznych wraz z opiekunami uczestniczyli w turnusie rehabilitacyjnym, w ośrodku wypoczynkowym „Rybitwa” w Dźwirzynie. W ośrodku położonym blisko urokliwej plaży, działo się naprawdę wiele ciekawych rzeczy. Wszyscy uczestnicy turnusu korzystali z zabiegów rehabilitacyjnych według zaleceń lekarza, dobranych indywidualnie dla każdego: masaże, inhalacje, lampa SOLUX, borowina, laser, masaże.
Do niezapomnianych chwil należy zaliczyć spacery, zarówno te wzdłuż wybrzeża Bałtyku, jak i te kończące się odwiedzeniem lodziarni, czy odwiedzeniem stoisk, na których mogliśmy dokonać zakupów pamiątkowych znad morza. Na terenie ośrodka napotkaliśmy na fantastycznych, przyjaźnie nastawionych nam ludzi, wspaniałe towarzystwo, w różnym wieku tworzyło unikalną atmosferę, która stanowiła doskonałe dopełnienie rehabilitacji.
Podziękowania składamy gospodarzom ośrodka oraz całej kadrze, która czuwała nad sprawną organizacją i codzienną opieką nad kuracjuszami. To był krótki ale dużo wnoszący do naszego zdrowia pobyt, w tym pięknym miejscu. Galeria