Best Joomla Templates by iPage Hosting Review

Jasełka dla sponsorów

Opublikowano: sobota, 16 marzec 2019

jaselkasponsorow199 stycznia 2019r. na terenie naszego Domu, po raz kolejny zostały przedstawione tegoroczne jasełka – tym razem dla sponsorów. Wśród zaproszonych gości przybyli: Starosta Powiatu Krotoszyńskiego – Stanisław Szczotka, Burmistrz Zdun – Tomasz Chudy, Burmistrz Sulmierzyc – Dariusz Dębicki, Dyrektor SOSW – Daria Rakowiecka – Nowacka wraz z Iwoną Nowacką, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Baszkowie – Krzysztof Grobelny, Elżbieta Kurkiewicz, Elżbieta Przybylska z PCPR w Krotoszynie, Ewelina Zielińska ze zdunowskiej biblioteki, Sołtys Konarzewa – Mirosława Sajur, a także przyjaciele naszego Domu: Gabriela i Zbigniew Nowakowie, Piotr Sasin, Danuta Kruk oraz Pani Olszewska z Lutogniewa. Przybyli goście wnieśli wiele radości na twarzach naszych podopiecznych. To było piękne, wzruszające spotkanie przyjaciół i ludzi rozumiejących sens i wartość słowa – POMOC. Po przedstawieniu części artystycznej zaproszeni darczyńcy udali się na poczęstunek.
Szanowni Państwo!!! Dziękujemy Wam jeszcze raz, wiemy, że jesteście naszymi aniołami, na których zawsze możemy liczyć.
Jasełka u Franciszkanów
13 styczeń 2019r., …i kolejna prezentacja jasełek w Parafii pw. Matki Bożej przy Żłóbku w Kobylinie – u Franciszkanów. Wszyscy wierni widzowie na chwilę przenieśli się do Betlejem, gdzie pastuszkowie wraz z Trzema Królami, rodziną, ekologiem i rozbójnikiem – z obecnych czasów, złożyli pokłon Świętej Rodzinie. Była również okazja do wspólnego zaśpiewania kolęd.
Jasełka miały wydźwięk misyjny, ukazują przyjście Chrystusa do każdego człowieka, niezależnie od pochodzenia, wieku. Licznie zgromadzeni parafianie i goście nagrodzili „artystów” gromkimi brawami.
Dzień Babci i Dziadka w Baszkowie
Seniorzy – Babcia i Dziadek, dwie z najważniejszych istot. Krótki spacer, troska o zdrowie, rozmowa przy filiżance herbaty i pokazywanie – jak są ważni. Są ogromną wartością, w całym naszym życiu. Okazujmy im szacunek nie tylko w momencie brania, ale przede wszystkim, w momencie dawania z siebie tego, co w życiu dla nich najważniejsze – MIŁOŚĆ. 21 stycznia br. odwiedziliśmy naszych sąsiadów – Mieszkańców Galeria