Best Joomla Templates by iPage Hosting Review

TALENTOMANIA

Opublikowano: poniedziałek, 06 styczeń 2020

talantomania1911 grudnia 2019r., w Hali Sportowej przy milickim Liceum Ogólnokształcącym odbyła się IV edycja Festiwalu Talentów „Talentomania  2019”. To duże przedsięwzięcie dla tych, którzy lubią wyzwania, dla wspaniałych młodych ludzi, w których drzemią pokłady talentów. Na scenie pokazano występy instrumentalne, wokalne, taneczne, choreograficzne, plastyczne, teatralne, recytatorskie. Finalnie pierwszą nagrodę przyznano Marcinowi Chłodzińskiemu za wspaniałą recytację wiersza p.t.: „Adwent”, Łukasz Gałka natomiast zaprezentował piosenkę pt.: „Bosy pastuszek”.

Oprócz prezentacji znakomitych talentów na scenie, przygotowano dodatkowe atrakcje: wystawę przepięknych obrazów, prace ceramiczne, stroiki, a dla najmłodszych strefę z dmuchańcami i oczywiście pyszną pizzę dla wszystkich.

Korzystając z okazji dziękujemy organizatorom za zaproszenie, to było niezapomniane spotkanie, z utalentowanymi młodymi ludźmi, o których na pewno usłyszymy jeszcze nie raz, bo młodość z talentem królowała na scenie. Galeria