Best Joomla Templates by iPage Hosting Review

Dzień Kobiet w naszym Domu

Opublikowano: poniedziałek, 08 listopad 2021

imie genowefy8 marca 2021r., z okazji święta Kobiet w naszym Domu odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich Sióstr oraz Pań. Uroczystość tę uświetnił wspaniały występ męskiej części. Panowie przygotowali składankę słowno – muzyczną, wiersze oraz piosenki.

Jako pierwsi na scenie pojawili się konferansjerzy: Marcin wraz z Arturem, następnie zespoły takie jak: VIVAT, w piosence „Oddam Ci wszystko”, w roli Smolastego wystąpił Adrian P., dedykując piosenkę: „Jestem, byłem, będę”, gość specjalny: Michał Szczygieł z zespołem w piosence pt.: „Spontan” i na koniec sławny zespół „Dżast ten”, ze swoim znakomitym układem tanecznym.

Panowie bardzo perfekcyjnie przygotowali się do prezentowanego występu, nie tylko od strony artystycznej ale i ludzkiej. Wszyscy podzieliliśmy się wzajemnie czasem, sercem i zaangażowaniem w drugiego człowieka, dzięki wykonawcom, którzy porywali do wspólnych śpiewów. Nie zabrakło serdecznych życzeń oraz czekoladek dla każdej z Pań. Atmosfera towarzysząca świętu Kobiet była niezwykle radosna, wywołała mnóstwo radości na twarzach naszych wszystkich Pań.

Na koniec Siostra Dyrektor podziękowała wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania tej uroczystości, a Paniom wszystkim życzyła dużo radości, otwartego serca oraz uśmiechu na twarzy. Galeria