Best Joomla Templates by iPage Hosting Review

W rezydencji Świętego Mikołaja

Opublikowano: środa, 29 grudzień 2021

266084989 2950183631977055 4461660204856746958 nKażdy z nas zawsze w dzieciństwie marzył o przyjściu Świętego Mikołaja. W piątek – 10 grudnia 2021r., takie marzenie mogło się spełnić wśród naszych podopiecznych. Otóż 13 – osobową grupą chłopców wraz z opiekunami udaliśmy się do Rezydencji Świętego Mikołaja w Ostrowie Wlkp. Powyższa inicjatywa dokonała się dzięki wsparciu finansowemu (małych grantów) - po raz kolejny – Burmistrza Zdun – P. Tomasza Chudego. Niestety, tego roku, z uwagi na bezpieczeństwo i panującą pandemię, naszą radością i wspaniałą zabawą możemy podzielić się z przyjaciółmi – dzięki zdjęciom i wspomnieniom.

Po dotarciu na miejsce czekało na nas wiele atrakcji, wspaniały repertuar zabaw i animacji przeniósł nas w baśniowy świat Elfów, Świętego Mikołaja, Śnieżynek i innych bajkowych postaci. Elfy zagrały koncert kolęd na fortepianie (wspólnie śpiewaliśmy kolędy), następnie odbył się spektakl teatralny: „Masza, Niedźwiedź i Elfik.” Wszyscy chłopcy otrzymali słodkości od Świętego Mikołaja, prezenciki otrzymali także chłopcy, którzy zostali w Domu, odbyliśmy warsztaty artystyczne. Listy, które każdy przygotował wcześniej w Domu, również wrzuciliśmy do wielkiej skrzyni na listy do Świętego Mikołaja. Jednak najbardziej oczekiwaną atrakcją była przejażdżka bryczką z Elfami i pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

Uśmiech na twarzach naszych podopiecznych był najlepszym dowodem na to, że wycieczka do Rezydencji Świętego Mikołaja była wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem.. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej fantastycznej przygody. Galeria