Best Joomla Templates by iPage Hosting Review

Wspomnienia z Głogowa

Opublikowano: sobota, 14 maj 2022

278460274 945663296128684 2111040079811933655 nW dniach od 5 – 12 kwietnia 2022r., 6 – cio osobową grupą wraz z opiekunami udaliśmy się na turnus do Ośrodka Rekolekcyjno – Rehabilitacyjnego w Głogowie.

Każdy dzień rozpoczynaliśmy Mszą św., w której chłopcy czynnie brali udział, piątkowa Droga Krzyżowa, przepiękna Adoracja Najświętszego Sakramentu, codzienna modlitwa różańcowa, Koronka do Miłosierdzia Bożego, pogawędki z ks. Radkiem oraz siostrami wspólnoty, jeszcze bardziej pogłębiło nasze życie duchowe i o wiele łatwiej pozwala nam dziś zaakceptować wszelkie trudne doświadczenia życiowe.

Odbyliśmy profesjonalne zabiegi, poprzedzone konsultacją medyczną: siłownia, relaks na łóżku wodnym, fotelu masującym, zabiegi solux oraz pobyt w Grocie Solnej.

Ponadto szeroko atrakcyjne zaplecze kulturalne poprzez: spotkanie z klaunami, hipoterapię, alpakoterapię, wspólne z pozostałymi kuracjuszami tworzenie palemek wielkanocnych na Niedzielę Palmową, koncert akordeonowy, gry i zabawy integracyjne: bingo, karaoke, seanse filmowe, wyjścia na spacery, odwiedziny ryneczka, na którym odbywał się Kiermasz Wielkanocny, poza tym pyszna i znakomita kuchnia, wspaniałe warunki zakwaterowania.

Podczas każdego pobytu w tym miejscu doświadczamy nieograniczonej życzliwości od wspólnoty, kuracjuszy, z którymi dzielimy ten czas, a wracając do Domu jesteśmy umocnieni zarówno na ciele jak i na duchu.

Podczas turnusu w Głogowie oprócz zabiegów rehabilitacyjnych, masaży, spacerów chlopcy mieli okazje spotkać się z przemiłymi zwierzętami jakimi są alpaki...oto krótka fotorelacja z alpakoterapii...  Galeria