Best Joomla Templates by iPage Hosting Review

Dzień Dziecka

Opublikowano: wtorek, 04 październik 2022

dziecka171 czerwca – Dzień Dziecka. Dzień słoneczny, radosny i pełen niespodzianek dla tych małych i tych trochę większych. Od godzin porannych w naszym Domu miała miejsce spora krzątanina na każdym oddziale, spowodowana przygotowaniami do wyjazdu. Otóż, ogromną grupą podopiecznych wraz z personelem udaliśmy się nad Stawy Milickie, w dobrze znane nam miejsce. Oprócz fantastycznych nastrojów, humorów, zabraliśmy ze sobą rowery, sprzęty sportowe, gitarę oraz pyszne jedzonko.

Po dotarciu w nasze ulubione miejsce, które przebiega przez bardzo piękne i atrakcyjne przyrodniczo tereny część grupy wyruszyła na pieszy spacer, natomiast pozostali jadąc rowerem, podziwiała to miejsce, miejsce szczególne, gdzie można znaleźć ciszę, spokój, zieleń i wodę, w której odbija się niebo…. Jest to idealna przestrzeń dla każdego, kto pragnie kontaktu z przyrodą: powiew wiatru, a ten na stawach jest częstym gościem, docierające do nas kolejne odgłosy mieszkających tam ptaków… Udając się tam, każdego roku, urzeka nas absolutna i cudowna cisza… To był znakomity, wspólnie spędzony czas.

Zmęczeni ale pełni wrażeń, dotarliśmy do naszego Domu w Zdunach, gdzie czekały na nas kolejne niespodzianki: lody, pizza i muzyka?

Bo najważniejszy jest uśmiech Dziecka…

Kochani Podopieczni

W tym dniu życzymy Wam, abyście cieszyły się radością i miłością Wam należną,

tak bardzo upragnioną przez Boga samego. Galeria